YarenFM.NET – Sohbet, Radyo Sohbet, Chat, Muhabbet, Mobil > Haberler > Deniz Baykal Sağlık Durumu

Deniz Baykal Sağlık Durumu

Son Dakika Haberi: Deniz Baykal‘ın sağlık durumu hakkında flaş gelişme

eyin damarında pıhtı atması sebebiyle yoğun bakıma kaldırılan Deniz Baykal(79), dün ödem nedeniyle üçüncü kez ameliyata alındı. Doktorları, 72 saatlik sürecin kritik olduğunu belirterek uyutulmasına karar vermişti, ziyaretçi yasağı getirildi. Deniz Baykal, az önce yoğun bakımdan çıktı. Nöroloji bölümüne çıkarılan Baykal’ın uyutulmaya devam edildiği öğrenildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın dünyaca ünlü beyin cerrahı Prof. Dr. Uğur Türe tarafından da değerlendirilmesini sağladı.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu konuda devreye girmesi gece Varşova dönüşünde gerçekleşti.

Prof. Dr. Türe ile irtibata geçilerek, Cumhurbaşkanlığına ait bir uçakla gece İstanbul’dan Ankara’ya getirildi. Prof. Dr. Türe’nin, Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesine ameliyatları gerçekleştiren ve tedaviyi sürdüren doktorlarla bir araya geldiği, Baykal’ın durumuna ilişkin ortak bir değerlendirme yapıldığı belirtildi. Öte yandan Prof. Türe’nin de süreci takip ettiği öğrenildi.

Yeditepe Üniversitesi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Uğur Türe‘nin Deniz Baykal‘ı gördüğü, durumunun stabil olduğu beyin ölümün gerçekleşmediğini açıkladığı belirtildi.
Okuyucu Yorumları ( 0 )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Linkler

Sosyal Ağ

DUYURULAR

Duyuru : YarenFM.Net Kaliteli Chat ve Sohbet Portalıdır :) Yüzlerce insanın aynı anda radyo dinledigi aynı zamanda sohbet ettigi sanal dünyanın en kaliteli radyosu YarenFm.Net

Chat Sohbet Odaları Sohbet Muhabbet